Profesyonel Video Çekimi

Size özel profesyonel video çekimi hizmetleri sunuyoruz.
Tek kameralı veya çok kameralı sistemlerimizle istediğiniz projelerde sizlere video çekimi alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Profesyonel video çekimi içeriklerimiz şunlardır.
Etkinlik çekimi
Event Çekimi
Haber Çekimi
Kongre Çekimi
Toplantı Çekimi
Drone Çekimi
Doktor Çekimi
Röportaj Çekimi
Açılış ve Davet Çekimi gibi bir çok alanda profesyonel video çekimi hizmetleri sunuyoruz.

Havadan Drone Çekimi

Teknolojinin gelişmesiyle havadan görüntüleme artık çok daha kolay bir hale geldi. Özellikle tanıtım filmireklam filmiklip çekimleri gibi profesyonel işlerde drone çekimi yapılmaya başladı. Bunların en başında ise inşaat sektörü gelmektedir. 

Firmalar havadan dron çekimleriyle inşaat öncesinde çekimlerle müşterilere inşaatın durumunu gösterebiliyor aynı zamanda inşaatın tamamlanmış halini de göstermiş oluyorlar. Gri Film de projelerin bitmiş halini oluşturmak adına profesyonel kameralarla hem fotoğraf hem de videolarla kurumlara hizmet vermekteyiz.

Bunun sonucunda ise özellikle de projelerin tamamlanmış hallerini reklam ve panolarda göstermek adına yine hava çekimi işlemlerinden yararlanmaktadırlar. Burada önemli olan en önemli etken ise firmanın ne tür bir hava görüntüsüne ihtiyacı olduğudur.  Reklam amaçlı havadan çekim kullanılmakta olduğu alanlardan biri ise turizm sektörüdür. Sezon öncesinde otellerin tanıtım amaçlı oluşturduğu tanıtım filmlerine havadan görüntülerle süsleme yaparak havuzlar, eğlence alanlarını, otelin genel görüntüsünü genel olarak yansıtmış olur.

Tarihi yerlerin turistlere en güzel şekilde tanıtılması adına da tanıtım filmi hazırlanır.  Böylece tarihi alan hava çekimleriyle fotoğraf veya videolarla tanıtım videosuna eklenerek süslemeler yapılır. Böylece tarihi alanın tanıtım filmi hazır hala gelir.